Неділя 25 лютого 2018

2014-10-17-Goncharov

Асоціація «Європейський Київ» підтримує на Парламентських виборах – 2014 нашого партнера, кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 212 ГОНЧАРОВА Володимира Валентиновича, депутата Київської міської ради, лідера ГО "Будуймо разом Україну".

Завдяки особистим зусиллям В. Гончарова в Києві під егідою Асоціації в Києві було відкрито Центр підтримки біженців з території зони АТО, який надає гуманітарну, психологічну, консультативну, юридичну та інші види допомоги, а також допомогу у працевлаштуванні і консультації для підприємців.

В.Гончаров регулярно відвідує Центр, спілкуючись з людьми та вивчаючи потреби відвідувачів.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Моя програма – конкретні справи!

Я, Володимир Гончаров, за дорученням мешканців 11-го округу та громадської організації «Будуймо разом Україну», балотуюсь у депутати Верховної Ради і готовий представляти інтереси киян у парламенті.

Ми з командою тривалий час працюємо над створенням комфортних умов для дарничан: ремонтуємо будинки, опікуємось школами та садками, допомагаємо церквам, відкриваємо дитячі та спортивні майданчики, чистимо озера, проводимо масові заходи. У Дарницькому районі зроблено чимало, але я не веду рахунок конкретним справам, а думаю, чим ще можу бути корисним українцям.

Усвідомлюючи відповідальність перед громадою, беру на себе зобов'язання:

- активно відстоювати інтереси мешканців Дарниці у Верховній Раді;

- голосувати виключно особисто;щоквартально проводити звітні зустрічі;

- завжди перебувати на зв'язку із громадянами.

Працюючи у Верховній Раді, обіцяю сприяти вирішенню наступних питань:

Дарниця – приклад майбутнього. Сьогодні житлові масиви перенаселені, катастрофічно не вистачає місць у дитячих садках, не достатньо парків та скверів, бракує місць для паркування транспорту. Дарниця має стати зеленим куточком столиці, з чистими озерами і комфортними умовами для життя. Ставлю на меті ініціювати законопроект, який зобов'яже забудовника погоджувати кожен проект будівництва з мешканцями. Потужна армія. Ініціювання законопроектів, пов'язаних із фінансуванням Збройних сил України — у пріоритеті. Організація «Будуймо разом Україну» надає суттєву підтримку воїнам АТО. Моя мета — розробка дієвої державної програми реабілітації поранених, їх працевлаштування та підтримка сімей-учасників подій на сході. Дієвий контроль за владою. Створення єдиного реєстру роботи Верховної Ради, щоб кожен мешканець спостерігав за діяльністю конкретного депутата. Запровадження дієвого механізму відкликання депутата за ініціативою виборців. Ефективна економіка. Створення привабливого інвестиційного клімату в Україні шляхом зменшення кількості контролюючих органів. Надання податкових канікул та пільг підприємствам, які створюють робочі місця. Система державних закупівель та тендерів – прозора та ефективна. Кардинальна зміна податкової системи. Зменшення кількості податків та зрозуміла система їх адміністрування. Податок з доходів фізичних осіб в повному обсязі має працювати на розвиток територій, де мешкають громадяни, які його сплатили. Розвиток місцевого самоврядування. Надання більших повноважень та ресурсів громаді для самостійного вирішення актуальних проблем. Медицина. Зміна системи фінансування — кошти на медичне обслуговування отримують мешканці, а не установи.

Переконаний, що депутат Верховної Ради має бути законотворцем і господарником в одній особі. Займатись не популізмом, а конкретними справами.

Моя програма побудована на зверненнях сотень киян, які щодня надходять до мене. Я знаю проблеми мешканців і постійно працюю над їх вирішенням. Впевнений, що будучи народним депутатом, зможу ще більше користі зробити для народу України.

Будуймо разом Україну!

Додати коментар

Захисний код
Оновити