Неділя 25 лютого 2018

66 main

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з Регіональним Представником Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком. Сторони обговорили питання адаптації та забезпечення належних умов проживання та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб.

За словами міського голови, незважаючи на складну економічну ситуацію в місті та державі у цілому, влада готова надавати максимальну допомогу переселенцям, повідомляє прес-служба КМДА.
«Місто використовує усі наявні ресурси для облаштування побуту та адаптації в столиці внутрішньо переміщених осіб. Разом з тим, я просив би вашої допомоги в цій справі», – наголосив Віталій Кличко.
Мер зазначив, що станом на 10 жовтня у Києві зареєстровано майже 36 тисяч внутрішньо переміщених осіб з АР Крим та частин Донецької та Луганської області, де відбувається АТО, серед них – 9,5 тисяч дітей.
«Для заселення місто виділило 14 об’єктів. До навчальних закладів столиці – шкіл та дитсадків, зарахували понад 9 тисяч дітей. Але залишається багато проблем, і ми обмежені в ресурсах для їх розв’язання. Сьогодні дуже важливо, щоб ці люди не відчували себе покинутими і незахищеними», – зазначив Віталій Кличко.
Олдріх Андрисек наголосив, що в цілому в Україні ситуація з внутрішньо переміщеними особами є складною, тому офіс Регіонального Представника УВКБ збирається тісно співпрацювати з місцевими адміністраціями задля вирішення нагальних питань, пов’язаних з облаштуванням життя переселенців.
Регіональний Представник запропонував створити спеціальний рахунок для фінансової допомоги зареєстрованим переселенцям, кошти з якого були б розподілені серед незахищених категорій – матерів-одиначок, інвалідів, людей похилого віку.
Крім того, сторони обговорили питання відновлення діяльності Інтеграційного центру для внутрішньо переміщених громадян. Віталій Кличко наголосив, що сприятиме вирішенню питання у найкоротші терміни.

Додати коментар

Захисний код
Оновити