Неділя 25 лютого 2018

DSC 010225 жовтня в рамках діяльності Центру підтримки жителів Донбасу в Культурному центрі «Русанівка» відбулася спільна зустріч керівництва та активів «Європейського Києва» та ГО столичних підприємців «Громадянський Корпус» - співзасновниці нашої Асоціації, з представниками бізнесу та ділових кіл Луганщини.

 

Представниками Асоціації Олександром Карбачинським та Артемом Павленком її учасникам було докладно поінформовано про Асоціацію «Європейський Київ» та ознайомлено з роботою і найближчими завданнями Центру підтримки жителів Донбасу, створеного Асоціацією наприкінці вересня ц.р.

Луганчани, у відповідь, повідомили про свої бізнес-інтереси і можливості, а також засвідчили бажання розвивати свою ділову діяльність у Києві і співпрацювати з Асоціацією.

Гостями Культурного центру «Русанівка» того дня були: Ігор Хайдакін, Андрій Онуфрієнко, Едуард Романовський, Ігор Рубан, Катерина Макогон, Анжеліка Корецька, Євген Незнайко, Віктор Косориго, Світлана Лавренюк, Олександр Слабай.         

«Європейський Київ» та Центр підтримки жителів Донбасу офіційно запевнили всіх учасників зустрічі у готовності надання їм всебічної підтримки в облаштуванні на новому місці та продовженні ділової діяльності.

DSC 0095

DSC 0106

DSC 0118

Додати коментар

Захисний код
Оновити