Неділя 25 лютого 2018

4zzf9 640x371   

Наше місто перенасичене об’єктами вуличної торгівлі, які, хоч іноді й заважають людям пересуватися, але здебільшого регулярно служать нам на всяку потребу.


Випити самому чи пригостити друзів смачною кавою або чаєм, поласувати гарячими млинцями чи шаурмою, придбати хліб та основні харчі, не вистоюючи довжелезні черги на касах супермаркетів, придбати газету чи вітальну листівку, зробити кілька ковтків прохолодного напою у літню спеку і при цьому нікуди далеко не йти – усі ці задоволення і зручності дарує нам столичний малий бізнес, а саме підприємці, що здійснюють свою діяльність за допомогою об’єктів вуличної торгівлі, тимчасових споруд, МАФів або просто кажучи ларьків. Ці споруди є ще й місцями основної роботи для багатьох людей і фактично сенсом їхнього життя і головною передумовою добробуту їхніх сімей.

Міська влада, застосовуючи широкий комплекс економічних впливів, на приватних підприємців, завжди відверто чи приховано боролася з малим бізнесом. Це й демонтажі, і постійна зміна правил реєстрації кіосків, і підвищення розміру пайових внесків, і невирішеність у земельному питанні, і численні інспекційні перевірки. Але ця політика велась завжди таким чином, щоб малий бізнес зовсім не сконав. Інакше хто ж буде поповнювати бюджет міста, хіба муніципальні структури чи люди пенсійного віку?

Одним з улюблених закидів адміністративних органів підприємцям було те, що їхні споруди мають недосконалу форму, не вписуються в архітектуру міста, є несхожими одна на одну, не відповідають санітарним нормам та незаконно споживають електроенергію. Але замість старих, адміністрація міста завжди пропонує на теж самі місця нові кіоски, більш лояльних до неї власників.

Підприємці малого бізнесу, яких представляє співзасновник нашої Асоціації
ГО «Громадянський Корпус», давно вже усвідомили, що боротися за свої права треба не лише скаргами, пікетами, позовами та демонстраціями. Вони самі готові навести лад у столичному МАФіозному середовищі. Власники кіосків вирішили не чекати, коли влада запропонує щось своє, і запропонувати нові революційні модулі відповідно до самих високих європейських стандартів. Один з таких павільйонів вже встановлено у Дарницькому районі по вулиці О.Кошиця, 11, біля приміщення районної держадміністрації. Її нинішній очільник Геннадій Сінцов, на відміну від більшості своїх колег в інших районах міста, сміливо застосовує креативний підхід у питанні розміщення тимчасових споруд, і, розуміючи проблеми підприємців, запроваджує з ними конструктивний діалог.             

Нові павільйони, питання масового розміщення яких в Дарницькому районі буде незабаром винесене на громадські слухання, виконані з екологічно чистих матеріалів на основі розробок архітекторів з Великої Британії за спеціальним замовленням однієї з відомих світових компаній. Розмір модулів, зібраних з полегшених конструкцій, що
не потребують капітального фундаменту, коливається від 9 до 54 квадратних метрів. Залежно від призначення такі кіоски мають різне планування, внутрішнє оздоблення та комплектуються різним обладнанням.

Наша столиця, хоч і повільно, але поступово перетворюється на справжнє європейське місто, стає більш зручним і миловидним і ділові люди столиці намагаються зробити все від них залежне, щоб прискорити цей процес.  

Додати коментар

Захисний код
Оновити