Неділя 25 лютого 2018

4573905-R3L8T8D-650-baker-d-chirico-march-studio- 10

У найближчі місяці в столиці з'являться 200 нових кіосків з дешевим хлібом. У КМДА назвали переможця конкурсу з установки в місті нової мережі ларьків, які повинні продавати соціальні сорти хліба по серпневим цінами. В конкурсі перемогла компанія «Київхліб» - найбільший виробник хліба на території столиці.

За умовами конкурсу, «Київхліб» має встановити 200 нових хлібних кіосків по всьому місту. Їх планують розмістити навіть на Хрещатику та Майдані. МАФи передбачаються немаленькі - площею до 30 кв. м. На їх прилавках завжди повинні бути в наявності соціальні сорти хліба, причому за цінами, які були ще цього літа. Так, «Український» повинен коштувати 5,30 грн, «Пшеничний» - 4,10 грн, а батон - 4,20 грн. Тримати такий рівень цін продавець повинен протягом трьох років. А заробляти кіоски будуть на продажі інших сортів хліба, молокопродуктів, кондитерки, чаю та кави. Алкоголь, в тому числі пиво, буде заборонено продавати.

Нагадаємо, КМДА оголосила цей конкурс у вересні, після того, як «Київхліб» підняв ціни на свою продукцію. Цим проектом влади хотіли стримати слушні зростання цін. Цікаво, що саме «Київхліб» тоді активно виступав проти проведення конкурсу. Серед іншого на підприємстві заявили, що така кількість кіосків буде захаращувати місто і викличе невдоволення городян. Тепер на установку кіосків «Київхліб» має витратити 46 млн грн.

Додати коментар

Захисний код
Оновити