Неділя 25 лютого 2018

93432Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак заявив про те, що всі держпідприємства та установи, розташовані на території підконтрольної сепаратистам, зобов'язані до 1 грудня перереєструватися на підконтрольній Києву території.

"Державні установи, підприємства, організації повинні до 1 грудня здійснити переклад своїх підрозділів і підлеглих з непідконтрольних територій України на підконтрольні території, затвердити штатний розклад, затвердити функції і повноваження своїх співробітників і терміново передати ці документи зі списком працюючих людей в міністерство фінансів", - зазначив Семерак.

За його словами, це потрібно зробити для того, щоб Мінфін України і казначейство змогли здійснювати виплати в повному обсязі.

Семерак також повідомив, що, за його даними, в даний час для отримання пенсій та зарплат 136 тисяч 960 українців з південного сходу країни перереєструвалися на підконтрольній Києву території.

Указ про таку перереєстрації Кабмін видав кілька днів тому. Співробітники підприємств, які не захочуть або не зможуть її пройти у встановлені терміни, їх працівники будуть позбавлені всіх виплат.

Додати коментар

Захисний код
Оновити