Понеділок 22 січня 2018

2014-11-28-dni-torgivli-0325 листопада експерт Асоціації з міжнародних питань Олександр Карбачинский взяв участь у круглому столі «Європейський вимір розвитку торгівлі в Україні», який було проведено в Київському національному торгово-економічного університеті в рамках Європейських днів торгівлі в Україні (25-28 листопада ц.р.).

 

На початку заходу, який відбувся за головування першого проректора КНТЕУ Н.Притульської та участі заступника директора Департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку С.Литвиненка, директора Вищого комерційного училища КНТЕУ Л.Кришемінської, завідувача кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів КНТЕУ Н.Мережко, прес-секретаря Групи компаній «Фокстрот» А.Белецької, представника Федерації роботодавців України А.Гармаша, представників Європейської бізнес асоціації та Всеукраїнської федерації споживачів «Пульс», відбулася офіційна церемонія відкриття Європейських днів торгівлі в Україні.

Під час заходу його учасники обговорили проблеми внутрішньої торгівлі та шляхи їх вирішення в контексті євроінтеграції, питання імплементації європейських підходів у сфері ринкового нагляду, розвитку законодавства із захисту прав споживачів, а також щодо ролі кваліфікованого персоналу як основи європейських стандартів торговельної діяльності. Учасникам було повідомлено про хід розробки Мінекономрозвитку Концепції реалізації державної політики розвитку внутрішньої торгівлі, підготовку змін до законодавчих актів щодо ринкового нагляду за торговельною продукцією. Присутні дістали одностайної думки щодо актуальності запровадження належного судового захисту споживачів в Україні.

Наприкінці заходу представниками КНТЕУ та ГК «Фокстрот» було представлено презентацію методичних рекомендацій щодо маркування електропобутових товарів та професійного стандарту «Продавець-консультант непродовольчих товарів».

Представником «Європейського Києва» була підтверджена зацікавленість
у впровадженні європейських стандартів членами організації у здійсненні ними  підприємницької діяльності за допомогою тимчасових споруд вуличної торгівлі. 

2014-11-28-dni-torgivli-02

Додати коментар

Захисний код
Оновити