Понеділок 22 січня 2018

413552 100014 квітня в рамках одинадцятого фестивалю «Французька весна» на стіні п’ятиповерхового будинку який знаходиться на перетині Андріївського узвозу та Боричевого току відкрито 15 метрове графіті. Над графіті працювали протягом майже двох тижнів французький художник Жульєн Маллан та український Олексій Кислов.

Графіті представляє собою стилізоване зображення України у вигляді молодої дівчини, та характерних елементів київської архітектури.

В церемонії відкриття прийняли участь радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні Ерік Тосаті, партнер «Громадянського Корпусу», співголова ГО «Громадська рада «Андріївський узвіз» Віктор Хаматов, представники ЮНІСЕФ в Україні.

Необхідно зазначити, що крім графіті на прибудинковій території данного будинку буде облаштовано невеликий сквер, що стане куточком оазису для багатьох мешканців прилеглих будинків.

До заходу долучились представник ГО «Громадянський Корпус» в Голосіївському районі Сергій Гайдай, представник ГО «Майбутнє Дарниці» Артем Амопрієнко та голова асоціації «Європейський Київ» Дмитро Малов.

Також, велике українсько-французьке полотно малюється зараз у Львові.

Довідка:

Жульєн Малан розмальовував будинок у Харкові, стіну Києво-Могилянської академії, Олексій Кислов розмальовував

стіни у Севастополі, Криму, Кам’янці-Подільському та Одесі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити