Понеділок 22 січня 2018

redcross-0118 квітня 2014 р. за ініціативи партнера асоціації Європейський Київ ГО «Громадянський Корпус» у Солом’янському районі міста Києва, між Деснянським та Подільським районними відділеннями Червоного Хреста було розподілено певну кількість шприців. ГО«Громадяський Корпус» вже здавна співпрацює із столичною організацією Товариства Червоного Хреста України, крім того, наші партнери надають фінансову допомогу районним відділенням Товариства у Києві.

До Подільскої організації завітали представник ГО «Громадянський Корпус» в Оболонському районі Станіслав Сегеда та Олександр Каленюк, директор ТОВ «Фалькон-Девелопмент).
До Деснянської організації Товариства Червоного Хреста завітали представники ГО «Громадянський Корпус» у Голосіївському районі Сергій Гайдай та Станіслав Широков який є представником ГО «Громадянський Корпус» у Деснянському районі.
Голова Деснянського відділення Червоного Хреста Валентина Романюк зазначила, що на даний момент організація потребує всебічної підтримки, оскільки її волонтери напружено працювали на Майдані, забезпечували безперебійне надання медичної допомоги, надавали медикаменти, тощо. Крім того, додала вона, значна кількість запасів Товариства (одноразовий посуд, спальні мішки та багато іншого) було передано до військкоматів, а відтак – потрібно негайно все відновлювати на випадок надзвичайних ситуацій.
Довідка:
«Товариство Червоного Хреста України» – добровільна неприбуткова громадська організація, яка реалізовує понад 40 програм на території нашої країни (допомога при надзвичайних ситуаціях та стихійних лихах, гуманітарні програми, профілактика епідемій, заохочення донорського руху, пошукова діяльність та ін.).
«Червоний Хрест» в Україні виник 18 квітня 1918 року під час Першої світової війни за ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала благодійну медичну допомогу киянам.
Зараз «Товариство Червоного Хреста України» починає проводити заняття з надання невідкладної допомоги при надзвичайних ситуаціях, а також читає цикл відповідних лекцій у закладах освіти.

redcross-02

Додати коментар

Захисний код
Оновити