Неділя 25 лютого 2018

europa-kiev-3-sobranie-0223 квітня квітня проведено третій етап зборів громадських організацій по створенню громадського руху «Асоціація Європейський Київ».
Голова ГР «Асоціація Європейський Київ» Дмитро Малов та Заступник Голови ГР, голова Правління ГО «Майбутнє Дарниці» Юрій Пахольницький повідомили учасникам зборів про основні напрями діяльності громадського руху заходи, проведені Асоціацією в квітні ц.р., зокрема про надання допомоги представництвам Товариства Червоного Хреста Деснянського та Подільського районів м. Києва,

участь у толоках 12.04 в Дарницькому та Дніпровському районах, сприяння відкриттю 15-метрового графіті на стіні будинку на перетині Андріївського узвозу та Боричевого току в рамках 11-го фестивалю «Французька весна» 14.04, збір грошей для покращення соціально-побутового стану військової частини А3723 Збройних сил України (с. Лютіж Вишгородського району), підтримку проведенню Турніру з боксу, присвяченому пам’яті 28-х роковин трагедії на ЧАЕС у спортивному клубі «Восход» в Дарницькому районі 23.04, а також участь у зборі підписів проти встановлення тимчасових споруд (МАФів) на зеленій зоні по Харківському шоссе, 55 (Дарницький район) 23.04.
Метою створення громадського руху є приведення усіх сфер життя м. Києва до передових європейських стандартів, а також захист інтересів киян і контроль за діями столичної влади.
У зборах взяли участь Заступник Голови КМО Товариства Червоного Хреста України Валентина Гаренко, Голова Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Гоєнко, Член Екологічної комісії при Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України Сергій Асташев, голова Київської організації ветеранів А.І.Ярусевич, директор КП «ДЗ УЖКГ Дарницького району» Олександр Плотник, Заступник Голови Ради Київської міської організації ветеранів України Олександр Соловей, представник ГО «Київ за зелену Україну» Олексій Роніс, Головний юрисконсульт «Громадянського Корпусу» Віктор Кобилянський, експерт з міжнародних питань та зв’язків з громадськістю «Громадянського Корпусу» Олександр Карбачинський та представник ГР «Асоціація Європейський Київ» Анатолій Мерзенюк.
Учасники зборів підписали Меморандум про підтримку створення та наміри про приєднання до громадського руху «Асоціація Європейський Київ».

europa-kiev-3-sobranie-05

Додати коментар

Захисний код
Оновити