Неділя 25 лютого 2018

karate317-го травня в Києві на базі спорткомплексу Національного Технічного Університету «КПІ» відбувся міжнародний турнір з карате Kyiv Open Cup.  Організатор 11-го турніру "Kyiv Open CUP" виступила Українська Федерація Карате очолювана президентом Сергієм Левчуком а спонсорами турніру виступили громадські організації Асоціація «Європейський Київ» на чолі з Дмитром Маловим та Романом Солодким - «Громадянський корпус» . Суддівську колегію цього року склали 50 суддів з України і зарубіжжя, її очолив суддя міжнародної категорії WKF Хавьер Эскаланте (Швеція). Карате в Україні стає усе більш популярним, а Міжнародний турнір збирає все більше і більше спортсменів з різних куточків світу. Окрім учасників з України, в змаганнях взяли участь спортсмени з Білорусії, Росії і Молдови, серед яких були призери Чемпіонатів  Європи і Світу. Цьогоріч в турнірі в Україні прийняли участь близько 700 спортсменів з 51 команди. 

Змагання проходили одночасно на 5-ти татамі. Всього за один  турнірний день проводились індивідуальні виступи в ката і кумітє в різних вікових категоріях: від 8 років і старше 18 років, серед юнаків і дівчат. Перше загальнокомандне міcце зайняв клуб "Юніон" (м.Львів), друге - клуб "Сьогун" (м.Київ) та третє - клуб "Спарта" (м.Одеса).

На європейських і світових чемпіонатах за версією WKF Україну успішно представляють спортсмени Української Федерації Карате. На 49-му чемпіонаті Європи, що завершився днями, по карате в г.Тампере (Фінляндія) національна збірна привезла 4 нагороди: срібло завоював Горуна Станіслав (до 75 кг) з Львова, бронзовими призерами стали киянка Мірошник Жанна (до 55 кг) і спортсменка з г.Ильичевск Серьогина Анита (до 61 кг). 

karate4

karate.jpg1

 

karate2

karate3

karate

Додати коментар

Захисний код
Оновити