Понеділок 22 січня 2018

zigriti luboviu.jpg217 травня 2014 року для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Дарницького району проведено VІІ районний фестиваль творчості «Зігріті любов’ю» (Пуща Водиця, І лінія, вул. Юнкерова, 14, літній оздоровчий табір «Супутник-1»).

Сім років поспіль Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією проводиться зазначений фестиваль, організатором якого є Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До фестивалю в останні роки в якості співорганізатора та спонсора приєднується партнер Асоціації «Європейський Київ» громадська організація «Громадянський корпус» .

Метою фестивалю є розвиток сімейних форм виховання та підтримка існуючи

х прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Дарницького району, а також розвиток творчих здібностей, самовираження дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що є важливим надбанням у роботі з даною категорією дітей.  Наші прагнення створити дітям належні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

У фестивалі брали  участь всі дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї району. А на сьогодні це - 7 прийомних сімей та 5 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В програмі фестивалюбуло плказано:

- станційні ігри;

- розважальна програма за участю громадської організації «Молодість» (конкурси, ігри, вистава з тваринами);

- малюнок на асфальті;

- футбольний турнір;

- вечеря для учасників фестивалю.

По закінченню свята всі діти отримали подарунки від спонсорів фестивалю громадської організації «Громадянський корпус» та Асоціації «Європейський Київ» .

zigriti luboviu

zigriti luboviu.jpg1

Додати коментар

Захисний код
Оновити