Неділя 25 лютого 2018

konferencija20 травня в прес-центрі національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась прес-конференція громадської спілки «Громадський рух «Асоціація Європейський Київ». Голова Асоціації Дмитро Малов повідомив присутнім, що 12 травня 2014 року у столиці зареєстровано нову Громадську спілку «Громадський рух «Асоціація Європейський Київ» (свідоцтво № 1419101). Було зазначено, що про системну європеїзацію Києва за усіма сферами його життя на рівні деполітизованої громадської ініціативи . Голова Асоціації наголосив,що у цьогорічних виборах Асоціація участі не бере, але готова сприяти прозорості їх проведення і вимагає від столичної влади провести їх чесно. Також повідомив, що Асоціація звернулася до політичних сил столиці з листом запитань та вимог від київської громади щодо європеїзації Києва і розраховує отримати на них відповіді найближчим часом.

У прес-конференції також взяли участь голова Ради Київської муніципальної асамблеї Іван Салій, президент ГО «Громадянський Корпус» Роман Солодкий, президент Федерації Комбат Дзю-Дзюцу України Віктор Шипинський, голова ГО «Безпека та інновації навчальним закладам» Юрій Вітомський, Голова Асоціації «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури м. Києва» Сергій Корнієвський, представник ГО «Київ за зелену Україну» Олексій Роніс, представники Радикальної партії, Партії ветеранів Афганістану, інші представники столичної громадськості, які заявили про підтримку створення та бажання сприяти діяльності  Асоціації.

Під час прес-конференції члени Асоціації  розповіли про її плани, стратегію роботи та відповіли на численні запитання громадськості та представників засобів масової інформації.  Зокрема голова Асоціації – Дмитро Малов зазначив наступне –« ми не є заполітизованими і ні в якому разі не ставимо перед собою за мету отримання певних владних повноважень, але це не означає що ми не будемо співпрацювати з політичними силами. Ми будемо вести діалог з міською владою та політиками в контексті європеїзації Києва – покращення життя столиці та приведення її до європейських стандартів » . 

konferencija.jpg1

konferencija.jpg2

konferencija.jpg3

konferencija.jpg4

Додати коментар

Захисний код
Оновити