Понеділок 23 жовтня 2017

turnir3 червня в Дарницькому районі на території спортивного майданчику ФК “Атлет” за сприяння та при підтримці партнера Асоціації Європейський Київ громадської організації “Майбутнє Дарниці”  проведено турнір з міні-футболу “Майбутнє Дарниці-2014”. Футбольний турнір проводивсь серед дітей 2005 року народження, головною метою турніру було залучення дітей до спорту та на прикладі здобутків провідних спортсменів показати важливості спорту в сьогоденному житті. За призи турніру змагались команди спортивних клубів “Атлет”, “Дарниця”, “Чемпіон”, “Ніка”.

В якості вболівальників юних спортсменів були їх одвічні прихильники — мами, папи, бабусі, дідусі, друзі — всі ті хто переймається не тільки спортивним життям юних чемпіонів. За результатом турніру перемогу виборола команда спортивного клубу “Атлет” – але у підсумку, як зазначив Сергій Вітковський – “Ви всі переможці, адже в даному випадку не головне перемога, а головне участь та ваша жага до спортивних результатів, а це в свою чергу і є перемогою, оскільки наполеглива праця завжди приводить до перемоги” . По закінченню турніру командою суддів було визначено найкращих гравців в наступних номінаціях:

кращий воротар — Олег Білько (ФК “Ніка”);

кращий захисник — Максим Сиротюк (ФК“Дарниця”);

кращий півзахисник — Данило Сініцин (ФК“Атлет”);

кращий нападник — Євген Гунявський (ФК”Чемпіон”);

кращий гравець — Марк Засядько (ФК”Атлет”)

Всі гравці були відзначені почесними грамотами та нагороджені медалями, кубками та солодкими подарунками від очільника громадської організації “Майбутнє Дарниці” Сергія Вітковського.