Неділя 25 лютого 2018

komisia9 липня член Координаційної ради «Європейського Києва», голова громадської організації «Безпека та інновації навчальним закладам», кандидат психологічних наук Юрій Вітомський взяв участь у розширеному виїзному засіданні постійної комісії Київради з питань освіти, науки та інноваційної політики на тему: "Нові підходи до вирішення потреб столичної освіти". На засіданні були присутні голова комісії з питань освіти, науки та інноваційної політики, депутат Київради Наталія Шульга, члени постійної депутатської комісії, депутати Київради: голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, керівники управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій, керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів.

У ході засідання, виступу та спілкування з членами постійної депутатської комісії Київради Юрієм Вітомським було поінформовано про утворення та найближчі плани Асоціації «Європейський Київ», проведено презентацію напрямків її діяльності в галузі освіти та інноваційних проектів, запропоновано співпрацю у сфері освіти, науки та інноваційної політики.
     Досягнуто домовленості про проведення у вересні ц.р. чергового розширеного засідання постійної комісії Київради з питань освіти, науки та інноваційної політики за участю представників активу Асоціації «Європейський Київ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити