Неділя 25 лютого 2018

DSC 0193

24 липня актив та члени Асоціації «Європейського Києва» взяли участь у мітингу під гаслом «Застосування нічних демонтажів тимчасових споруд – констатація некомпетентності команди новообраного мера столиці», що відбувся за ініціативою членів Асоціації  ГО «Громадянський Корпус», ГО «Київ за зелену Україну» та їхніх партнерів біля приміщення Центральної виборчої комісії (Печерська пл.), де проходила чергова сесія Київради.

Організації та проведенню заходу за участю біля 2000 власників та орендаторів тимчасових споруд столиці, активно сприяли  ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу м. Києва», ГО «Право киян», ГО «Правозахист»,
ГО «Громадськийправозахист Солом'янського району м. Києва» та Асоціація «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва».

Учасники акції висловили протест у зв’язку з грубим порушенням прав столичних підприємців через застосування столичною владою практики нічних демонтажів їхніх тимчасових споруд (ТС). Було наголошено, що  системні демонтажі тимчасових споруд завдають шкоди соціальній політиці нового мера, позбавляючи мешканців міста своїх робочих місць.

Підприємці вимагали надати власникам тимчасових споруд столиці довгострокових документів на ведення господарської діяльності, а саме укласти договори оренди земельних ділянок строком на 5 років з можливістю приведення своїх ТС до сучасних європейських стандартів; провести люстрацію серед профільних департаментів   Київської міськдержадміністрації, які здійснюють організаційне та методичне керівництво контрольно-координаційною діяльністю структурних підрозділів виконавчого органу Київради; забезпечити негайне прийняття тимчасового рішення щодо розміщення ТС, запропонованого підприємцями м. Києва у якості компромісного, та припинити подальший розвиток корупційних схем.

Міським головою В.Кличком, який вийшов до мітингуючих, було зауважено, що поряд з жорсткою політикою київської влади щодо тимчасових споруд, які знаходяться ближче 20 метрів від станцій метро та реалізують алкогольну чи тютюнову продукцію, влада міста готова на конструктивний діалог з законослухняними підприємцями для встановлення зрозумілих, прозорих і взаємовигідних правил для здійснення ними вуличної торгівлі. Представників ініціативної групи було запрошено виступити на сесії Київради, по підсумках чого В.Кличком було обіцяно, що він особисто візьме учать у розробленні чітких і прозорих правил розміщення та діяльності тимчасових споруд на вулицях Києва.

Учасниками мітингу було схвально сприйнято результати перемовин в Київраді та вирішено не зупинятися на досягнутому, продовжуючи практику проведення більш масових акцій з метою контролю за реалізацією досягнутих домовленостей
та виконання владою міста всіх вимог столичних підприємців.

DSC 0235

DSC 0245

DSC 0298

DSC 0312

DSC 0449

DSC 0485

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити