Четвер 27 квітня 2017

европейский киев логотип

общественная-организация.jpg

предпринимательНаближається День підприємця – знаменна дата для нашої Асоціації організації та всього столичного  бізнес-товариства. Проте, у нинішній час, коли проти України ведеться неоголошена війна і наші воїни героїчно б’ються на Сході за територіальну цілісність і незалежність Батьківщини, члени нашої організації вважають для себе необхідним відзначати своє свято не концертами та феєрверками, а довести гасло «Усе для нашої перемоги!» реальними справами.

Допомогу Збройним силам у зоні АТО члени нашої Асоціації вже надають коштами, захисними і побутовими засобами, ліками та продуктами харчування, зокрема нами направлено фінансову допомогу для виробництва безпілотних літальних апаратів.
Ми також посильно допомагаємо біженцям в їх облаштуванні на новому місці.

Членом нашої Асоціації ГО «Громадянський Корпус», що поєднує представників підприємницьких кіл малого та середнього бізнесу м. Києва, які здійснюють свою діяльність з використанням тимчасових споруд, спільно з Житомирським військовим інститутом ім. С.П.Корольова та іншими партнерами започатковується проект широкої громадської підтримки Збройним Силам «Армія нового типу» під патронатом Президента України, в рамках якого з 8 вересня ц.р. планується здійснювати збір коштів на допомогу Українській армії в місцях розташування тимчасових споруд членів цієї організації за допомогою прикріплених до кіосків спеціальних скриньок.

Напередодні згаданої акції, 6 вересня ц.р., в суботу планується проведення
2 флешмобів, до участі в яких запрошено голів і представників райдержадміністрацій та районних військових комісарів:

з 12.00 до 13.00 у Дарницькому районі (парк «Позняки»);

з 14.00 до 15.00 у Печерському районі (біля м. «Арсенальна»).

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у наших флешмобах!

Додати коментар

Захисний код
Оновити