Середа 27 грудня 2017

европейский киев логотип

общественная-организация.jpg

im26-27 листопада експерт «Європейського Києва» з міжнародних питань Олександр Карбачинський взяв участь у заходах в рамках Міжнародної конференції «Передання ноу-хау малим та середнім підприємствам
в Україні, Грузії та Молдові», організованій Центром соціально-економічних досліджень CASE-Україна спільно з Вищою школою менеджменту (Словаччина).

 

Під час заходів було представлено Спільний проект консультативної підтримки країн-членів Вишеградської групи – Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини країнам – підписантам Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом – Україні, Грузії та Молдові, що фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час пленарного заходу, що пройшов 27 листопада в столичному бізнес-центрі «Парус» за модерації представника Міжнародного Вишеградського Фонду та Агентства США з міжнародного розвитку Є.Малікової, а також радника з економічних та політичних питань Центру соціально-економічних досліджень CASE-Польща Я.Ширмера, взяли участь представники вітчизняних компаній та асоціацій малого та середнього бізнесу, а також широке коло профільних громадських організацій та об’єднань.

Учасникам були представлені висновки та рекомендації спільними грузинсько-чеською (представником CERGE-EI А. Земплінерова), молдовсько-угорською (представник Європейського центру ICEG Р.А.Якша) та українсько-словацькою (представник CESTA Е.Кубічка, представник Університету м. Сіетл, США, А.Піоварчі) командами проекту. По підсумках доповідей представники спільних команд відповіли на численні запитання присутніх.

Днем раніше, 26 листопада, Центром соціально-економічних досліджень CASE-Україна спільно із Вищою школою менеджменту (Словаччина) в приміщенні Київської торговельно-промислової палати за модерації представників українсько-словацької команди відбулися два практичні семінари «Інформаційні шляхи до ринків ЄС, законодавство та стандарти в харчовій промисловості та інших секторах» та «Ресурси і канали зв’язку для поширення відомостей про правила і ринки ЄС».

Під час семінарів його учасникам було роз’яснено яким чином українським підприємцям можна знайти інформацію про ринки ЄС, законодавство та стандарти, як будувати співпрацю з адміністративними органами ЄС та поширювати інформацію серед представників харчової промисловості. На прикладі словацького досвіду учасники дізналися як можна створити доступну, інформативну, корисну та популярну платформу для обміну інформацією та досвідом з країнами ЄС.

З матеріалами семінарів можна ознайомитись  ТУТ : 1 , 2 и 3

Під час семінару експерти зі Словаччини поділилися власним досвідом з вирішення означених проблем, а також підходами та передовими практиками старих і нових країн ЄС. Учасники семінару мали можливість ставити запитання, розглянути певні ситуації властиві українському ринку, проаналізувати приклади зі словацької практики.

Представник Асоціації з інтересом ознайомився з представленою інформацією, з’ясувавши низку питань, що становлять інтерес для розвитку вітчизняного підприємництва в контексті його наближення до європейських стандартів.  

2014-11-28-ukraina-slovachchyna-03

2014-11-28-ukraina-slovachchyna-02

2014-11-28-ukraina-slovachchyna-04

2014-11-28-ukraina-slovachchyna-05

Додати коментар

Захисний код
Оновити