Понеділок 25 грудня 2017

европейский киев логотип

лучший-киев.jpg

68426891b2f2be82a7c1e8cc2a9f9a74

21 січня експерти Асоціації Олександр Карбачинський та Юрій Красій взяли участь у громадському обговоренні питання щодо будівництва Торговельного центру «Le-boulevard» біля станції м. Осокорки у Дарницькому районі міста, яке було проведене в Дарницькій райдержадміністрації за головування очільника району Г.Сінцова та присутності депутата Київради, заступника голови тимчасової контрольної комісії з питань перевірки легітимності рішень Київради з 2006 року О. Семененка на вимогу ініціативної групи громадян-мешканців прилеглих будників.

Після заслуховування доповідей глави райдержадміністрації, заступника голови ТКК та представника забудовника, керівника проекту Т.Савельєвої, ініціативна група громадських активістів, у тому числі в некоректній формі, висловила свої заперечення зведенню згаданого торговельного центру з причини неналежного погодження цього питання з громадою та знищення на місці забудови зеленої зони, вимагала розірвання договору із забудовником, погрожуючи руйнуваннями будмайданчика силоміць.

Підтримуючи позицію глави Дарницького району, Асоціація вважає заперечення, закинуті ініціативною групою забудовнику, безпідставними, оскільки останній офіційно взяв на себе зобов’язання щодо облаштування прилеглої до ТЦ території, включаючи її озеленення.

Будівництво Торговельного центру «Le-boulevard» біля станції м. Осокорки у Дарницькому районі сприятиме розвитку торгівлі та інфраструктури послуг на Позняках, що відповідає інтересам більшості його мешканців.

Практика опікування приватними забудовниками питаннями благоустрою прилеглих територій випливає з соціальної відповідальності бізнесу, є принциповою вимогою столичної влади до підприємців, відповідає програмним цілям і завданням «Європейського Києва» та його співзасновників і застосовується у всіх провідних столицях Європи.

Після проведення серії громадських обговорень в Дарницькому районі згадане питання буде винесене на розгляд депутатів Київради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити